BAŇKOVÁNÍ

Baňkování, dnes také občas vznešeněji nazýváno vakuoterapie, patří k jedné z nejtradičnějších léčebných metod. Je občas spojována s moudrostí Dálného Východu, ale i v Evropě má tato léčba dlouhou tradici, převzatou z arabských zemí – užíval ji např. i Hippokrates. V dnešní době zažívá renesanci, její vyznavači věří, že pomáhá organismu bez chemie nastartovat obranné mechanismy. Návod na baňkování (horkou metodou, která je považována za úspěšnější) je zde pro všechny, co chtějí zjistit o této léčbě něco více.

KONTRAINDIKACE:
Tato metoda se nepoužívá u osob, které mají vysokou horečku. Stejně tak se nepřikládá baňky těhotným ženám na břicho, dětem s chudokrevností a velmi hubeným lidem na více míst po těle. Navíc baňkování je nevhodné pro každého, kdo má problémy se srdcem, srážlivosti krve nebo je těsně po úrazu. Jak je vidět, samotný proces je sice jednoduchý, ale vše kolem již rozhodně sranda není. A chceme se léčit a ne si ubližovat.

Přehled části těla, kterým bankováním může ulevit: Bolesti: hlava, trojklaný nerv, zuby, břicho, žaludek, krční obratle, krk, ramena. kříž, boky, kolenní klouby, pata a palce u nohy, otoky po injekcích, bolesti při menstruaci.

Ceny

Celková masáž těla 40 minut - 500,- Kč

Objednejte se na tel. č. 608 17 34 24