AKNÓZNÍ PLEŤ DO 30 LET  90 MIN

Cisteni a vyhlazeni vrasek Povrchové čištění, úprava obočí, změkčení pleti, hloubkové čištění podle potřeby, sérum dle stavu pleti, maska pro mastnou pleť zapracuji ultrazvukovou špachtlí, která potřebuje rozzářit a stáhnout rozšířené póry, pleťový krém na aknózní pleť.

1000,- Kč

ANTI AGE 40+  90 MIN

Anti age 40plus Ošetření vhodné pro 40+. Povrchové čištění, úprava obočí, změkčení a hydratace pleti, hluboké čištění podle hydratace pleti a ultrazvukovou špachtlí, intenzivní masáž, proti vráskám s tlakovými body kolem páteře a masáž horní části šíje, anti-age vypínací maska, regenerační maska, hydratační oční a pleťový krém.

1000,- Kč


HYDRATAČNÍ A ZKLIDŇUJÍCÍ OŠETŘENÍ  90 MIN

Hydratační ošetření se zklidňujícími proteiny a kávovým extraktem. Je revitalizační, vyhlazující, podporuje tvorbu kolagenu, zklidňuje, redukuje zarudnutí, povzbuzuje buněčnou aktivitu a zvyšuje pevnost pokožky. Součást ošetření je povrchové čištění, změkčení pleti, hloubkové čištění podle potřeby ultrazvukovou špachtlí, úprava obočí, aplikace séra, masáž obličeje, krku a dekoltu, pleťová hydratační maska, pleťový a oční krém.

1000,- Kč


ČHI LIFTING MASÁŽ  90 MIN

Speciální liftingová masáž pro všechny typy pleti, citlivou a problematickou. Masáž zahrnuje doteky na hlavě, uších a ramenou

1000,- Kč


Antistres osetreni ANTISTRESS OŠETŘENÍ  65 MIN

Ošetření je vhodné pro citlivou, alergickou a kuperózní pleť (červené žilky). Ošetření zahrnuje povrchové čištění, změkčení pleti, hloubkové čištění dle potřeby, speciální jemnou masáž, aplikaci séra, heřmánkovou masku, pleťový a oční krém

800,- Kč


ANTIMIGRÉNOZNÍ MASÁŽ  40 MIN

Napomáhá při akutních bolestech hlavy a jejímu předcházení pomoci jemné antistresovémasáže oblasti zad a šíje, krční páteře a hlavně vlasové části hlavy.

Jen 650,- Kč


AJURVEDSKÁ MASÁŽ HLAVY  50 MIN

ŠIRODHARA - Při níž se teplý speciální kokosový olej nahřeje a teče jemným pramínkem na čelo, čímž očišťuje mysl i tělo, uvolňuje nervový systém a odbourává stres.

800,- Kč


EPILAČNÍ LASÉR

Hedvábně hladká pokožka bez chloupků až 6 měsíců.
Dlouhodobé bezbolestné odstranění chloupků s dokonale hladkou pokožkou. Účinkuje pouze na chloupky.

EPILACE:

TVÁŘ500,- Kč
NOHY600,- Kč
OBLAST BIKIN500,- Kč
PODPAŽÍ400,- Kč


KONTRAINDIKACE

- trhliny, popraskané otevřené rány
- tablety na pokožku
- alergická reakce
- ozařování (do 3 měsíců)
- infekce, popáleniny, zánět, opar, modřiny na kůži
- solárium (až opalovaní sleze)

2-3 sezení - řídnutí ochlupení 4-5 sezení - očima viditelné minimální ochlupení

LASER 2 TÝDNY PŘED OPRALOVÁNÍM. TRHACÍ PÁSKY VIT

- 24 hodin

800,- Kč


Objednejte se na tel. č. 608 173 424