JING-JANG A TRADIČNÍ MEDICINÁLNÍ HOUBY


Co dělat, když ztrácíme energii a trápí nás různé neduhy ? Medicinální houby na to jdou pěkně od lesa. V případě potřeby imunitu posilují, jindy zase potlačují. Příroda zkrátka ví, jak zachovat rovnováhu.

Ajurveda vychází z toho, že základem našeho zdraví je stabilní rovnováha tří základních energetických charakteristik, takzvaně dóš. Každý člověk je má od narození individuálně určené a pokud nastane jejich nerovnováha, projevuje se mimo jiné i vznikem nemoci. Jedná se o tři dóši, které se jmenují Vata, Pitta a Kapha. Jsou vzájemně protichůdné, ale také se doplňují, podobně jako principy jing a jang v tradiční čínské medicíně.

Houby a jejich účinky jsou po tisíce let využívány tradiční čínskou medicínou k léčbě mnoha nemocí.

Medicinální houby se používají v tradiční léčebné a kulinářské praxi po celém světe již od pradávna. Tyto houby jsou považovány za velmi ozdravující. Slouží jako adaptogeny, tonizery a imunostimulanty, imunomodulanty. Léčebné účinky Medicinálních hub jsou všeobecně známé převážně z Tradiční Čínské Medicíny. Mezi tyto houbové elixíry patří hlavně Reishi(Ganoderma Lucidum, Lesklokorka), Housenice(Cordyceps), Hericium a čajová houba Kombucha.
Účinné látky, které obsahují pomáhají ochraňovat organismus před negativními vlivy prostředí, dědičnými vlivy či nezdravým životním stylem.

Cena 60 kapslí 650,-
Objednejte se na tel. č. 608 17 34 24